نتایج جستجو برای عبارت :

شب ها می توان بهتر زندگی کرد

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ

در این قسمت ما به برخی از رنگ های ساختمانی با کیفت اشاره می کنیم; از جمله رنگ سحر، رنگ هاویلوکس، رنگ هادی، رنگ پیکو و رنگ ساختمان پارس که در فروشگاه های معتبر موجود می باشند.
برای مثال می توان گفت که رنگ پوست تخم مرغی بهتر از رنگ مات است، رنگ ساتنی بهتر از رنگ پوست تخم مرغ است، نیمه براق بهتر از رنگ ساتن است و…
مهر در سجاده ام پنهان بماند بهتر است
کفر ما در سایه ی ایمان بماند بهتر است
عشق و رسوایی خطر دارد زلیخای عزیز
یوسفت در گوشه زندان بماند بهتر است
در دلم نفرین و بر لب آفرین دارم ولی 
ماجرا بین لب و دندان بماند بهتر است
بعد از این از عشق ما در کافه های انزوا
نقش مرموزی ته فنجان بماند بهتر است
بی سلامی آمدی پس بی خداحافظ برو 
عشق بی آغاز بی پایان بماند بهتر است
احسان_افشاری

این ۱۵ عمل را رها کن تا شاد باشی:
۱ – بهتر است همیشه حق با تو بودن را رها کنی
۲ – بهتر است نیاز به کنترل کردن را رها کنی
۳ - بهتر است سرزنش کردن را رها کنی
۴ - بهتر است افکار مبارزه گرانه خود را رها کنی
۵ – بهتر است باورهای محدود کننده خود را رها کنی
۶ – بهتر است شکوه و شکایت را رها کنی
۷ – بهتر است قضاوت کردن را رها کنی
۸ – بهتر است نیاز به تحت تاثیر قرار دادن دیگران را رها کنی
۹ - بهتر است مقاومت در مقابل تغییر را رها کنی
۱۰ – بهتر است برچسب زدن ها
سالها قبل گئورک اهم فیزیکدان آلمانی پی برده بود که جریان گذرنده از یک مقاومت خطی در دمای ثابت با ولتاژ آن متناسب و با مقاومت آن نسبت عکس دارد.قانون اهم عبارت است از نسبت افت ولتاژ(اختلاف پتانسیل)یک جسم به نسبت شدت جریان عبوری از آن جسم که فرمول های آن عبارت است از؛
در فرمول های فوق R(مقاومت الکتریکی)Vپتانسیل الکتریکی(یا افت ولتاژ)I شدت جریان عبوری است.برای درک بهتر قوانین اهم می توان از مثلث قوانین اهم ستفاده نمود.
برای درک بهتر مثلث اهم بهتر ا
گئورک اهم فیزیکدان آلمانی(۱۷۸۹-۱۸۵۴)پی برده بود که نسبت جریان عبوری از خط در دمای ثابت با ولتاژ آن متناسب و با مقاومت آن نسبت عکس دارد،قانون اهم عبارت است از نسبت اختلاف پتانسیل(افت ولتاژ) در دو سر یک جسم نسبت به شدت جریانی که از آن عبور میکند.

در فرمول های فوق R(مقاومت الکتریکی)Vپتانسیل الکتریکی(یا افت ولتاژ)I شدت جریان عبوری است.
برای درک بهتر قوانین اهم بهتر است از مثلث قوانین اهم استفاده کنیم،برای درک بهتر نسبت ها فرمول ها را از بالای مثلث
شوپنهاور میگه: «بهتر است هرگاه شادی دق الباب می کند، به جای اینکه مکرر شک کنیم، که آیا ورودش جایز است یا نه، همه ی درها را به سویش بگشاییم. زیرا شادی هیچ گاه بی موقع نمی آید. شکِ ما در این مورد به این دلیل است که می خواهیم بدانیم آیا از هر نظر موجبی برای خشنودی داریم یا نه، مبادا شادی، افکارِ جدی و نگرانی های مهم ما را مختل کند. اما معلوم نیست که با این افکار و نگرانی ها، چه چیز را می توان بهتر کرد؛ درحالی که شادی، سودی بلافاصله دارد.»

توی این مت
کتاب علی الحسابشاعر: امیرحسین طاهر

کنارم باش تا حالم شود از خوب هم خوب ترنباشی دلخوشی کم نیست، اما با یاد تو غم بهترنباشی یاد تو هر دم مرا دیوانه می سازدنباشی پیش من پایان دم یا بازدم بهتراگر دستم رود توصیف هد کس جز شما بانوبخشکد جوهر شعرم، بخشکد این قلم بهتراگر روزی میان مرگ یا بی تو شدن ماندمبدون مکث می گویم بمیرم لاجرم بهترو من هم می شوم مثل همه مقتول چشمانتندارد عدل و قانون جز تو دیگر متهم بهتر

برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج این
سایت شرط بندی معتبر
بهره کازینو ۲.۵% میباشد.این بازی از بازی دومینوی چینی به اسم پای‌گو مشتق شده‌است. بازی براساس دست ورق استاندارد به‌جای دومینو آداپته شده‌است. انگیزه این میباشد که با هفت کارت داده گردیده به شما، دو دست باصرفه ۵ کارتی و ۲ کارتی صحیح فرمایید. آن گاه دست شما با دست دیلر که به طور مشابهی صورت گرفته مقایسه می‌گردد. در هنگام جداسازی فقط شرط این میباشد که دست پهناور می بایست از دست کوچک بهتر باشد. وقتی که هر دو دست ۵ کارته و ۲ کا
برای دانلود فیلم وای آمپول همین الان اقدام کنید
فیلم سینمایی ایرانی وای آمپول اثری از علی صادقی یکی از فیلم های جذاب تلوزیون است
که مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب نموده است.
این اثر زیبا نوعی از احساس دو گانگی را در شخص پدید می آورد و به شخص اینگونه القا می کند که کار تمام است و نمی توان آمپول دوم را تزریق کرد
سپس علی صادقی وارد جریان فیلم می شود و عده ی زیادی هم او را همراهی میکنند
همراهی کسانی که فیلم را دیده اند همانا
و بر زمین خوردن علی صاد
تغییرات آدم ها گاهی یه طوریه، حس معصومیت از دست رفته دارم نسبت بهشون. چقد حسرت می خورم که ورژن قبلی شون چقد بهتر بود؛ کاش هیچوقت آپدیت نمی شدن. :) 
خودمم نمی دونم منظورم از بهتر چیه ...
ولی آدمای آشنایی که ناآشنا میشن، دلم بره قبلیشون تنگ میشه. :`|
میدونم که خودمم حتما دچار یک سری تغییرات شدم و بازم میشم، ولی گاهی دلمان برای خودمان نیز تنگ میشود.
از تغییر گریزی نیست گویا ...
می ترسم.
پ.ن: شاید سر وقت مناسب ماجرایی که باعث این مدل دل تنگی شد رو نوشتم.
بهتر است حداقل روزی ۱۵ دقیقه را در سکوت بگذرانیم و به نیازهای واقعی خود و چیزهایی که داریم فکر کنیم، سکوت عصاره آرامش است. البته با اجبار نمی‌توان سکوت کرد. بلکه بهتر است زمانی که فرا رسید آن را بپذیریم، روزی یک ساعت در اتاقی تنها بمانیم و حتی اگر لازم شد در را روی خود ببندیم.
بهتر است هیچگاه جلوی گریه خود را نگیریم و گهگاهی گریه کنیم این کار باعث تخلیه تنش‌هایمان شده و به ما آرامش می‌‌بخشد.
بهتر است وقتی احساس می‌کنیم که سرمان پر از فکرها
چگونه خرما را تازه نگه داریم؟ شاید تابحال بارها برایتان پیش آمده که با این مسئله رو به رو شده اید و نمی دانید که به درستی چگونه می توان خرماهای خریداری شده را طوری نگهداری نمود که تازه بمانند و خواص خود را از دست ندهند؟! به همین سبب مطلب زیر تمامی شیوه ها و روش های موجود برای این عمل را ذکر نموده است.
پیش از نگهداری درست خرما بهتر است بدانید که خرمای تازه و مرغوب را می توانید به راحتی از طریق فروشگاه ما و به صورت خرید آنلاین خرما انجام دهید و ت
چند کاری که من خودم انجام میدم و حالم حداقل یه پله بهتر میشه را برای شما می‌نویسم:
خواندن چند صفحه از یه کتاب
خواندن شعر
خواندن یه داستانک که حال خوب کن باشه
پیاده روی و قدم زدن
نگاه کردن حیوانات و بازی آنها
خلوت کردن و صحبت با خود
نوشتن در مورد حالمون که چرا بد شده و چطور می‌تونم اون را بهتر کنم
صحبت با یه دوست قدیمی
پرداختن به کاری که دوست داری (من خودم کار با کامپیوتر و نقاشی)
شما چکار می‌کنید که حالتون بهتر بشه؟ برام بنویسید
مزایای بکارگیری مدیریت دانش
تحقیقات گوناگون در گذشته، مزایای بکارگیری اثر بخش مدیریت دانش را نشان داده اند. برخی از مزایای بکارگیری مدیریت دانش در سازمانها عبارتند از :
ارائه خدمات و محصولات برتر.
بکارگیری سریع تر نظرات و اختراعات
کاهش هزینه های تولید
افزایش سطح یادگیری سازمانی
تقویت سطح فرهنگی سازمانی
ایجاد مزیت رقابتی پایدار در سازمان
ایجاد توانمندی در حل مسائل سازمان در کوتاهترین زمان ممکن
بهبود بهره وری در ارائه محصولات و خدمات به م
زمانی که با قطعی برق مواجه می شوید، ژنراتورها یا موتورهای برق به کمک شما می آیند؛ با وجود یک موتور برق در خانه، محل کار و یا هر جای دیگری خیالتان همیشه راحت است البته به شرطی که در انتخاب آن دقت کرده باشید. موتوربرق از منظر سوخت به موتور برق بنزینی ، ژنراتور گازسوز و دیزل ژنراتور تقسیم می شوند، که نوع بنزینی پر فروش ترین و نوع گازیکم مصرف ترین و بی دردسرترین محصولات در ایران هستند.
مهم نیست که کنتور برق شهر شما چند آمپر است یا چه امتیا
1- شکستن نمازهای مستحبی حتی از روی اختیار جایز است.
2- زیاد کردن رکن (مانند رکوع) از روی سهو نمازهای مستحبی را باطل نمی کند.
3- در نماز مستحب شک میان رکعت اول و دوم، نماز را باطل نمی کند و نمازگزار می توان بنا بر هر کدام بگذارد.
4- نمازهای نافله را می شود نشسته خواند، ولی بهتر است که دو رکعت نماز نافله نشسته را یک رکعت حساب کند.
5- اگر نماز مستحب را کسی در وقتش نتوانست بخواند قضای آن را می تواند انجام دهد. طبق حدیث، خداوند به فرشتگان مباهات کرده و م
باید برگردم به خودم. و یادم باشد همین طور آبکی خودم را از دست ندهم. حوصله‌ ی آدم ها را ندارم. اینها را اینجا می‌گویم وگرنه بیرون از اینجا قضاوتی روی آدم ها ندارم. اینجا این طوری است . بیرون از این‌ جا کاری به کار کسی ندارم. عادت گرفته‌ ام حرف دیگران را که می‌شنوم سکوت کنم. به گوش‌هایم هم عادت داده ‌ام کمتر بشنوند. فقط توی خودم هستم. شاید اینطور برایم بهتر باشد که سکوت کنم. شاید بهتر باشد باز سعی کنم زندگی کنم. شاید بهتر باشد دست و پا بزنم. ورز
میخواستم یه پست بلند از اتفاقات و دلایلشون بنویسم
ولی دیگه چیزی ازم باقی نمونده که توان تایپ کردن و فکر کردن برای چیدن کلمات داشته باشه ...
کلماتی که با هر بار فکر بهشون قلبم فرو میریزه ...
امیرحسین جان ، نتونستم هیچ کلمه و جمله ای واسه حالی که دارم پیدا کنم! فقط امید وارم اگه اون ور دنیایی وجود داره ، بهتر از این جهنمی باشه که قدرت رو ندونست ...
بدرود ای آرزو های تحقق نیافته .. بدرود ای تلاش های فراوانی که ثمر نیافته ..
بدرود ای گران زندگی کرده اما ا
چرا افراد در محیط های کاری دچار بی حوصلگی و یا بهتر بگوییم بی انگیزگی می شوند

به نظر من دلایل زیر را می توان بر شمرد:
1- عدم تطابق کار با علاقه ها
2- عدم وجود سیستم ها و ساختارها
3- عدم وجود شایسته سالاری
4- بی ثباتی
5- توجه نکردن به تخصص
6- نبود آموزش ها
7- در آمد غیر متناسب
...

لطفا موارد دیگر را نیز شما اضافه کنید
بروشور دیجیتال بهتر است یا چاپ کاتالوگ
یکی از سوالاتی که همواره پرسیده می شود این است که بروشور دیجیتال بهتر است یا چاپ کاتالوگ، در پاسخ باید بگوییم که این بسته به کسب و کار شما و نوع مخاطبی که با آن سروکار دارید دارد. اگر مخاطبان شما رضایت بیشتری نسبت به لمس و احساس کاتالوگ فیزیکی دارند بهتر است که کاتالوگ محصولات و نمونه کار های خودتان را چاپ کنید.

بروشور دیجیتال بهتر است یا چاپ کاتالوگ
یکی از سوالاتی که همواره پرسیده می شود این است که بروشور دیجیتال بهتر است یا چاپ کاتالوگ، در پاسخ باید بگوییم که این بسته به کسب و کار شما و نوع مخاطبی که با آن سروکار دارید دارد. اگر مخاطبان شما رضایت بیشتری نسبت به لمس و احساس کاتالوگ فیزیکی دارند بهتر است که کاتالوگ محصولات و نمونه کار های خودتان را چاپ کنید. 
انس با کتابخوانی
رهبر انقلاب: از جمله‌ی کارهای بسیار مهم، کتابخوان کردن زنان است. متأسفانه زنان ما با کتابخوانی خیلی انسی ندارند. این کتابها معارف بشری است که ذهنها را برای بهتر فهمیدن، بهتر اندیشیدن، بهتر ابتکار کردن، و در موضع بهتر و صحیح تری قرار گرفتن، آماده می‌کند. ۱۳۷۰/۱۰/۰۴
دریافت کیفیت بالا http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=39230
طریقه پخت برنج ایرانی و هندی

در مورد تفاوت زمان نگهداری برنج ایرانی و خارجی می توان گفت که برنج خارجی را می توان زمان طولانی تری نسبت به برنج ایرانی نگه داشت. یکی از دلایل این زمان طولانی مواد نگهدارنده برای جلوگیری از شپش زدن که در آن استفاده می شود. اما با توجه به این شرایط استفاده از این مواد و همچنین قیمت پایین برنج خارجی، استقبال از آن بیشتر می باشد.
 یکی دیگر از تفاوت های برنج ایرانی و برنج خارجی، نوع پخت آن ها است. پختن برنج خارجی به

سلام به شما دوستان گلم
در این پست از وبلاگ می خوام روش هایی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آنها می تونی پوستی زیبا و شفاف داشته باشیم به شما پیشنهاد می کنم که حتما با ادامه مطلب همراه باشید چون مطالبی را ارائه خواهیم داد که حتماً حتماً به درد شما خواهد خورد
روش اول تغذیه مناسب
وقتی شما تغذیه مناسب داشته باشید و رژیم چاقی و لاغری خود دقت کنید، مسلما پوست شما نیز سالم تر خواهد ماند. در رژیم غذایی خود تغییر ایجاد می کند ی یک روز غذا نمی خو
رکوردزنی های لیونل مسی بالاتر از رونالدو
آنا:لیونل مسی با ارائه آمار گلزنی بهتر از کریستیانو رونالدو، بالاتر از این بازیکن قرار گرفت.
ورزش فوتبال بالغ بر 10 سال است که تحت تأثیر دو فوق ستاره قرار دارد و تمامی علاقه مندان به این ورزش، هر دو بازیکن را می شناسند. 
لیونل مسی و کریستیانو رونالدو با ارائه نمایش های خارق العاده در زمین فوتبال باعث جذاب شدن این ورزش شده اند و عملکرد آن ها همواره زیر ذره بین کارشناسان قرار گرفته است. یکی از مواردی که د
چگونه برای برای تغییر زندگی، سوالاتی بهتر از خودتان بپرسید؟
زندگی یک سوال است.
در دنیایی سرشار از عدم اطمینان، افرادی که فکر می‌کنند پاسخ همه چیز را
می‌دانند گرفتار می‌شوند. زیرا حقیقت این است که رفتن به سطح بعد در زندگی
نیازمند پرسیدن سوالات بهتر از خودتان است.
و کسی که فکر می‌کند همه ‌چیز را می‌داند معمولا سوالی نمی‌پرسد.
اگر مهارت‌ها و توانایی‌های بهتر، روابط غنی‌تر و درآمد بالاتری می‌خواهید باید شروع به پرسیدن سوالاتی متفاوت‌
خدایا؛تو تنها روزنه ی امیدی هستی که ؛ هیچگاه بسته نمی شود.تو تنها کسی هستی که ؛ با دهان بسته هم می توان صدایش کرد.تو تنها کسی هستی که ؛ با پای شکسته هم می توان سراغش رفت.تو تنها خریداری هستی که ؛ اجناس شکسته را بهتر برمی دارد.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی همه رفتند ، می ماند.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی هم پشت کردند ، آغوش می گشاید.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی همه تنهایت گذاشتند ، محرمت می شود.وتو تنها سلطانی هستی که ؛ دلش با بخشیدن آرام می گیرد ، نه با تن
تور استانبول و به ویژه تور ارزان استانبول همیشه تور مورد علاقه من بوده، اما چرا؟ استانبول شهری است که می توان در آن زیاد خرج کرد و یا این که با حداقل هزینه آن را دید من به نظر من بهتر است که کم خرج کنیم اما دنیا رو ببینیم. شما تا حالا سفر خارجی رفتید؟ مقصد مورد علاقه شما کجاست؟
مربا زردآلو از قدیمی‌ترین مربا‌هایی است که افراد به پخت آن اقدام می‌کرده اند. زردآلو میوه‌ای شیرین است و مربای تهیه شده از آن نیز کاملا شیرین و خوشمزه است. این مربا را افراد زیادی دوست دارند و کودکان نیز به مصرف آن علاقه نشان می‌دهند. این مربا را به دو شیوه با هسته و بدون هسته می‌توان در منزل تهیه نمود.

در دستور پخت مربا می‌توان از زردآلو بدون هسته استفاده کرد و در صورت تمایل افراد می‌توانند مقداری مغز هسته زردآلو نیز به آن اضافه کنند. ا
ﺑﺎ ﻧﺎﺑﻨﺎ ﻣﺸود ﺁﻫﻨ ﻮﺵ ﺮﺩ،ﺑﺎ ﺮ ﻭ ﻻﻝ ﻣﺸود ﺷﻄﺮﻧﺞ ﺑﺎﺯ ﺮﺩ،ﺑﺎ ﻣﻌﻠﻮﻝ ﺫﻫﻨ ﻣﺸود ﺭﻗﺼﺪ،ﺑﺎ ﺑﻤﺎﺭ ﺳﺮﻃﺎﻧ ﻣﺸود از زندگی گفت،ﺑﺎ ﺁﺩﻡ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺭﻭ ﻭﻠﺮ ﻣﺸود قدم زد،ﻭﻟ،ﺑﺎ یک ﺁﺩﻡ بی احساس،ﻧﻪ ﻣﺸود ﺣﺮﻑ ﺯﺩ،ﻧﻪ ﺑﺎﺯ ﺮﺩ ،ﻧﻪ ﻗﺪﻡ ﺯﺩ،ﻭ ﻧﻪ ﺷﺎﺩ ﺯﻧﺪ ﺮﺩ !!!
یک ضرب المثل چینی می گوید:برنج سرد را می توان خورد، چای سرد را می توان نوشید ،اما نگاه سرد را نمی توان تحمل کرد...
رسولخدا ص فرمود بر شما باد بگذشت زیرا گذشت جز عزت بنده را نیفزابد و از دبگر بگذریدتا خداشما را عزیز کند امام باقر ع فرموده پشبمانی از گذشت بهتر واسانتراست تا پشیمانی از کیفر  شرح یعنی اگر شخصی را که بتو ستمی کرده بود بخسیدی و از اودر گذشتی سپس دانستی که ان گذشت مورد نداشته زیرا ان ستمگر متنبه نگشت و از گذشت خود پشیمان شدی این پشیمانی بهتر و اسانتر است از موردیکه ستمگر را مجازات کنی وسپس بفهمی اگر ازاو میگذشتی و اورامیبخشیدی. بهتر بود
جامعه آرمانی قرآن کریم را می توان دارای شاخصه هایی دانست: 
١- شاخصه های سیاسی
٢- شاخصه های اقتصادی 
٣- شاخصه های معنوی (معنویت فرد و جامعه ).

با بررسی هر یک از این گزینه ها می توان به نتیجه مورد نظر رسید.
در بعد اول: شاخصه های سیاسی می توان به : مبانی سیاست اسلامی -ماهیت سیاست اسلامی  - اهداف سیاست اسلامی اشاره کرد.
در بعد دوم: به عدالت محوری - نفی تکاثر - کمک به مستضعفان - و... می توان پرداخت.
در بعد سوم: به معنویت فردی  و اجتماعی می توان اشاره کرد.
هزینه های سفر به روسیه
مسکو پایتخت کشور روسیه می باشد اما از کشورهای پرهزینه است که واحد پول آنها روبل می باشد.از سختی های مسکو این است که در همه ی قسمت های شهر کارت های اعتباری پذیرفته نمی شود.برای بازدید از مکان های دیدنی و زیبای مسکو در برخی از آن ها می توان از کارت اعتباری و در برخی از آن ها از پول نقد استفاده کرد.برای رفت و آمد به وسیله های نقلیه عمومی نیز می توان از پول نقد استفاده کرد.روسیه یکی از زیباترین و بزرگ ترین کشورهای دنیاست که سا
امروزه می توان شیر را به راحتی و از مراکز فروش تهیه نمود. شیر می تواند به عنوان یک غذای کامل مصرف شود و برای سلامتی مزایای بالقوه ای دارد. شیر می تواند در انواع مختلفی تهیه  و مصرف شود، که هر کدام از انواع شیر با توجه به نوع شیر می تواند دارای مزایا و حتی معایب مختلفی باشد .بعضی از افزودنی های شیر می تواند علاوه بر طعم، خواص متفاوتی نیز داشته باشد.
به همین علت بهتر است با انواع شیر و افزودنی های آن آشنا شوید تا بتوانید با توجه به نیاز خود، بهترین
سلام
من از مسافرت برگشتم. رفته بودم مشهد.

خیلی نیاز داشتم. حالم خیلی بهتر شد.
الان هم شکر خدا خوبم.
بعضی وقت ها فکرم پرواز می کنه و میره جاهایی که نباید بره ولی من خودمو کنترل می کنم و ادامه میدم.

هر لحظه برای بهتر بودن خودم تلاش می کنم. 
هر لحظه از زندگیمو صرف بهبود وضعیت روحی و جسمی خودم می کنم.
هر لحظه بهتر از قبل میشم.

من ناامید نمیشم.
من منصرف نمیشم.
من ادامه میدم.
خدا همراهمه.
راه سختی در پیش دارم.
راه زندگی
راه بهتر شدن
راه پیشرفت
ولی خدا
بسم الله الرحمن الرحیم
به مورخه ۱ تیر ۱۳۹۸ 
با جمعی از مسولان مرکز نیکوکاری بشری در راستای خدمتی بهتر به نیازمندان  جلسه ای  با جناب آقای آشور از  مسولین کشوری و استانی گروه معارف بانک قرض الحسنه #رسالت برگزار شد
 در این جلسه مسیرهای همکاری مرکز نیکوکاری بشری با بانک قرض الحسنه رسالت مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم بر آن شد که بستری برای همه‌‌ی عزیزانی که دلی مهربان دارند اما کمترین توان مالی هم ندارند، بتوانند  #خَیِّر باشند
 +بستر و شرائط
 برخی می گویند چرا اینقدر روی آمدن و نیامدن ،روحانی تاکید می کنید؛ او نبودنش بهتر از بودنش است و مگر در این هفت سال چه کرده که اکنون توقع داشته باشیم؟ درست است که روحانی بارها طی این هفت سال نشان داده نه توان و حال اداره شرایط سخت را دارد، نه اصلا می خواهد کاری کند؛
ادامه مطلب
و هرچه بود تلخی و نفرت بود. نفرت؟ چرا نفرت؟ تلخی بس است. نفرت که چیزی نیست. نفرت را آسان می‌توان رد کرد. آسان می‌توان بخشید، آسان می‌توان بخشود، اما نمی‌توان که فراموش کرد. چشم پوشیدن، حتی محبت مجانی، این حتی وظیفه است. ولی تلخی. آی تلخی، تلخی. وقتی که روح تلخ می‌شود، تلخ می‌ماند. کاری نمی‌توانی کرد. تلخی انگ است. داغ است و مُهر و نشانه‌ست. می‌ماند. می‌شود هویت انسان. مانند رنگ چشم. هرچند رنگ چشم دنیا را رنگی نمی‌کند. ولی تلخی... تلخی. تلخی تص
ما در این مطلب نکاتی در مورد پخت آش رشته را برای شما عزیزان قرار دادیم.
قابلمه باید گنجایش مواد را داشته و کمی بزرگتر از حجم آش رشته باشد تا رشته ها به هم نچسبد و خمیر نشود. سبزی آش رشته باید بدون ساقه بوده و درشت خرد شود تا آش رشته زیباتر به نظر آید. پیاز داغ داخل آش رشته نباید کم باشد تا آش بهتر جا بیفتد.
رشته آش حتماً باید از نوع مرغوب تهیه شود. نمک آش رشته را بعد از اضافه کردن رشته و کشک می توان تست کرد تا آش شور نشود. روغن داخل آش رشته باید به ا
دما مورد نیاز:-اگرچه به گفته برخی از پرورش دهندگان برخی از نمونه‌های این گیاه تا حدودی دمای زیر صفر را نیز تحمل می‌کند اما بهتر است به طور کل از چنین شرایطی دور نگه‌داشته شود و دمای محیط نگهداری به زیر ۱۰ درجه سانتی‌گراد نیاید. زیرا سرمای هوا منجر به پژمردگی، سیاه شدن و ریزش برگهای این گیاه و پوسیدگی نرم انتهای ساقه‌ها خواهد شد.
-اگر قصد انتقال این گیاه به بیرون از محیط خانه را دارید تا زمانی که دمای هوای بیرون به حدود ۲۱ درجه برسد صبر کنید
چون ساغرت پر است بنوشان و نوش کن ... 
× خواهی که زلف یار کشی ترک هوش کن ... 
× دیدن خودش در آینه 
لبخند داشت و می چرخید 
× کاش این آهنگ بی کلامی که دارم می شنوم می شنیدید 
 خاطره انگیز دم صبحی پر احساس
یکی از ترک های L'attesa ... 
× بهتر می شم وقتی نتیجه های کوچیک تلاش های کوچیکمو می بینم 
× بهتر می شه
بهترین راه برای فروش بهتر محصول
فروش یک کار انگیزشی است، و از قدیم گفته اند که از ” از کوزه همان تراود که در اوست” اگر می خواهد به آدم ها انگیزه خرید کردن از شما را بدهید باید کوهی از انگیره و انرژی واقعی باشید، با توهمی از انرژی و نقش بازی کردن فقط تا حدودی می توان به موفقیت هایی رسید آنچه پایدار و مستمر خواهد بود انگیزه و انرژی اصیلی است که ریشه در قلب یک انسان برنده دارد.

سرفصل ها :

تفکر فروش برندهایجاد حس تشنگی و انگیزهمدیریت زمان یک فر
بهترین راه برای فروش بهتر محصول
فروش یک کار انگیزشی است، و از قدیم گفته اند که از ” از کوزه همان تراود که در اوست” اگر می خواهد به آدم ها انگیزه خرید کردن از شما را بدهید باید کوهی از انگیره و انرژی واقعی باشید، با توهمی از انرژی و نقش بازی کردن فقط تا حدودی می توان به موفقیت هایی رسید آنچه پایدار و مستمر خواهد بود انگیزه و انرژی اصیلی است که ریشه در قلب یک انسان برنده دارد.

سرفصل ها :

تفکر فروش برندهایجاد حس تشنگی و انگیزهمدیریت زمان یک فر
از جوانی جاکش پرسیدند بدترین دردها چیست گفت :درد دندانو داشتن همسر بدپیری این مطلب را شنید و گفت :کص نگو مومن، دندان را می توان کشید و همسررا می توان طلاق داد.بدترین دردها شق درد و داشتن فرزند بد است.نه کیر را می توان جدا کرد و نه نسبت فرزند را می توان منکر شد.بیایید فرزندانه کیری ای نباشیم.
داشتم فیلم نهنگ آبی را می دیدم به یک نتیجه عجیب و هولناک رسیدم.
روان شناسی در عین اینکه می تواند از انسان ها افراد سالم تر و مطمئن تری بسازد می تواند آدم ها را نابود کند.
یک روان شناس بهتر از هر کس دیگری می تواند از جایی به تو آسیب بزند که از پا در بیاوردت.
بهتر از هرکسی نقطه ضعف های تو را می داند ...نقطه قوت هایت را می داند...
بهتر از هرکس دیگری می داند از کجا به تو ضربه بزند که نتوانی بلند بشوی...

ادامه مطلب
بیا سعی کنیم واقع بین باشیم. امتحانای نهایی اون قدر ک ممکنه برای همه بی اهمیت باشه برای من نیست‌. من اگ بخام ب اون چیزی ک میخام برسم نیاز دارم ک نمره های دبیرستانم و معدلم خوب باشه... همه هی فاز میدن ک نه و اینا مهم نیست و هواست ب کنکورت باشه! اون ۶۰ درصد قضیه اس! در صورتی ک احتمالا ب نمرات دبیرستانم توجه زیادی بشه! نسبت ب همه نمرات بَد نیست ولی باید  بهتر از اینا باشه... خعلی بهتر!
از اون طرف هم اگ باز هم بخام ب اون چیزی ک میخام برسم نیاز دارم درصدها
هرس درختان:
رشد و نمو گیاهان را می توان با تغییر شرایط محیطی گیاه تنظیم نمود. از جمله روش های فیزیکی که اثر زیادی دارد هرس کردن درختان می باشد. هرس گیاهان برای تنظیم اندازه گیاه ، بدست آوردن فرم معین و باروری گیاه انجام می شود. هرس منظم برای حفظ شکل و تعادل فیزیولوژیکی لازم برای گل دهی ضروری است.
کوددهی:
کوددهی گیاهان مانند هرس امری ضرروری می باشد. کوددهی باعث غنی تر شدن خاک و در نتیجه تغذیه بهتر گیاه خواهد شد که رشد و باردهی بهتر گیاه را به دنب
امروز در اتوبوس برای اولین بار مطمئن شدم بنا نیست هیچ اتفاق خوبی بیفتد. و بنا نیست همه‌چیز بهتر شود. بنا نیست هیچ‌چیز بهتر شود. اتفاق خطرناکی بود. از سرم نگذشت. من مُردم و یک چیزِ مهم را فهمیدم و آن، این بود که، من باید در این بدترین وضعیت تا انتهای عمرم زندگی کنم.
طلای سرخ
زعفران اسم تجاری کلاله‌های گلی با نام علمی .Crocus sativus L است.زعفران یا همان طلای سرخ یک ماده خوراکی گران‌قیمت است و پرورش آن در بخش کشاورزی، تجارتی با ارزش محسوب می‌شود.استفاده از زعفران برای تهیه غذا، به دلیل رنگ، عطر و طعم خوبی است که باعث خوش‌طعم شدن و نتیجه بهتر در پخت ماده غذایی مورد نظر است. شاید با استفاده از زعفران تقلبی بتوان رنگ را تا حدی به غذا استفاده کرد، ولی فارغ از نمودهای بیرونی استفاده از زعفران مانند عطر، طعم و رنگ ن
نمیدونم چندمیه. ولی شاید دهمین دوازده ساعتی باشه که دارم مداوم کار میکنم.
قراره تا چند روز دیگه این عذاب تموم بشه.
پیشنهادهای کاری بهتر و بهتر هر روز میان سراغ آدم و آدم هِی نمیتونه بهشون نه بگه. برای همینه حتی فرصت ده دیقه استراحت رو هم از آدم میگیرن.

همانطور که میدانید مسی و رونالدو دو تن از بهترین بازیکنان فوتبال که دنیا به خودشان است دیده اند ولی همیشه این مشکل به وجود می اید که کدام از دیگری بهتر است
این مسئله آنقدر پیچیده شده که دانشمندان با کمک ابرکامپیوتر ها به مقایسه مسیو رونالدو پرداخته اند و در نهایت مسی با نمره بالا تری نسبت به رونالدو در رتبه بالاتر قرار گرفت اما نمیتوان فقط این را در نظر گرفت جام هایی این دو بازیکن در طی این سال ها برای باشگاه و کشورشان به دست اوردن هم بسیار م
حقیقتشمن الان حق میدم به دوستم که وقتی اومدم اینجا هیچ کمکی بهم نکرد و منتظر بود بخورم به زمین گرم که بگه دیدی! بدون کمک من هیچی نیستی!
اینجا همین رو یاد میگیری.
بهتر ازین یاد نمیگیری. بنده در حد توانش ادم خوبی بود.
کانادا بهتر ازین نمیسازه.
یه زمانی تا مطلبی در وب می نوشتی و برای چندتا دوست می فرستادی معروف میشدی. به سرعت لیستهایی مانند این ساخته میشد و همه کپی می کردند. دلیلش هم نبود سایتها و محتوای خصوصا آموزشی بود. هر کی هر ایده ای رو می چسپید می شد استاد مسلم همان ایده و بعدها شاید به نوایی هم می رسید.
رقابت در روزهای اول بر سر این بود که کی چی داره؟ این روزها اما رقابت بر سر اینه که کی بهتر داره و اون دوره اولیه رو گذروندیم
یه دوره میانی هم این وسط بود: دوره ای برای آنها که هبتر ا
سیستم قدرت (به انگلیسی: Electric power system)، شبکه‌ای از اجزای الکتریکی است که برای تأمین، انتقال و استفاده از توان الکتریکی بکار می‌رود. نمونه‌ای از سیستم‌های قدرت، شبکه‌ای است که برای تأمین نیروی الکتریکی خانه‌ها و صنایع به کار گرفته می‌شود. سامانهٔ قدرت در مناطق بزرگ با نام شبکه (به انگلیسی: grid) شناخته می‌شود که به‌طور کلی می‌توان آن را به سه بخش تقسیم کرد: تولید انرژی الکتریکی که توان را تأمین می‌کند،انتقال انرژی الکتریکی که توان
منبع خبر:
یک زندگی شیروانی سقف بستگی به کیفیت نصب آن و مواد مورد استفاده دارد. به طور متوسط ​​، در صورت نصب صحیح مطابق با استانداردهای عملیاتی و اصول جوشکاری ، سیستم خرپایی مناسب ، تنظیم همپوشانی دقیق ورق های شیروانی ، حتی در صورت استفاده صحیح و مواد ، می توان به طور صحیح 50 سال نگهداری کرد. با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند تا 70 سال عمر کند.سقف شیب دار یا سقف شیروانی فضای بیشتری را برای استفاده در داخل ویلا فراهم می کند. مالکان خ
قرار بود تغییر کنم. قرار بود بهتر بشم. اما امروز گند زدم. باتریم تموم شد خوابیدم تا دوازده :((( نمیخواستم اینجوری بشه نمیخواستم اینقدر بخوابم به خودم گفتم یه ساعت دیگه بلند میشم. مها بیدارم کرد اما اصلا حتی نمیتونستم چشامو باز کنم :(. باید تغییر کنم برای بهتر شدن نه بدتر شدن.
گوش چپمم که صبح سوت میکشید الان کمتر میشنوه. هر کاری میکنم بهتر نمیشه میترسم همیشگی باشه...خیلی رو اعصابمه. 
دنیا جا‌‌‌‌‌‌ یی است که هربار کشف و حیرت تازه ای نصیب آدم میکند
کشف هایم بی کم و کاست محدود است ولی در تقلایم، درتقلای کشفی جدید، شاید خودم را دوباره کشف کنم و تجزیه کنم به ابعادی بهتر از این که هست، ابعادی خالی از کبر و غرور که درونش احساسات در غلیان است، ابعاد دیگرم شاید در اینجا که هستم نباشد جایی که باید با‌شم است، نمی‌دانم کجا اما هرجایی بهتر از هرجا، بهتر از راه رفتن در زمینی که مجبوری شخص دیگری باشی، جایی که شاید به اندازه نفس هایم
نمیدونم چندمیه. ولی شاید دهمین دوازده ساعتی باشه که دارم مداوم کار میکنم.
قراره تا چند روز دیگه این عذاب تموم بشه.
پیشنهادهای کاری بهتر و بهتر هر روز میان سراغ آدم و آدم هِی نمیتونه بهشون نه بگه. برای همینه حتی فرصت ده دیقه استراحت رو هم از آدم میگیرن.
این وسط فکر کردن بهش آرامش بخشه
سلام.
سال نو مبارک.
از دوستانی که پیام دادن، ممنونم، ببخشید که نتونستم پاسخ بدم. و ببخشید از مهاجرت.
نمیدونم این پست رو می بینید یا نه اما امیدوارم روزهای درگیر با کرونا رو به خوبی بگذرونید و همه سالم در پناه خدا باشین.
به امید روزهای بهتر...
مشاغل شیراز
وب سایت ایران برندس ، بانک مشاغل و تبلیغات هدفمند در شیراز است که هدف آن معرفی بهتر مشاغل فعال به مردم می باشد و سعی کرده که از طریق سئوی مشاغل در گوگل، بتواند مشاغل شیراز را بهتر معرفی کند و در سرچهای گوگل بهتر دیده شوند.
مزایای ثبت در ایران برندس شامل :
1- برخورداری از بازدید بالای سایت
2- اختصاص یک صفحه کامل در سایت از اطلاعات شغل خود به شما
3- امکان دیده شدن در گوگل
4- کارت ویزیت آنلاین کسب و کار شما
و ...
تماس 09170050503
خیلی از دوستان سوال میکنند که چرا خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم را توصیه
نمی‌کنیم. در جواب این سوا باید بگویم که ماشین جوجه کشی وسیله بسیار حساسی
می باشد و جز کالا های برقی به حساب می آید و نمی توان با چند دقیق برق
زدن از سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد پس بهتر است به جای خرید ماشین جوجه
کشی دست دوم یک دستگاه جوجه کشی نو ایرانی یا خارجی خریداری کنید
برای دانلود کلیک کنید --- (دانلود فیلم ماساچوست )
فیلم های ایرانی در کیفیت های مختلفی ساخته می شوند
یکی از جدید ترین فیلم های ایرانی فیلم زیبای ماساچوست 
هست که در ژانر کمدی ساخته می شود
اما علت تولید آن در ژانر کمدی را می توان یک مساله دانست
مساله اش فیلم هایی مانند تگزاس هستند که شباهت بسیار زیادی با فیلم مذکور دارند.
لوکیشن های فیلم بسیار دقیق انتخاب شده اند
و نمی توان به آن ها ایرادی وارد کرد
بعلاوه اینکه تعداد زیادی فرد برای طراحی ل.وکیشن
غالبا کانکس های مدیریتی بصورتی طراحی می گردد که حداقل یک اتاق بین ۱۲ تا ۲۰ مترمربع جهت اتاق مدیریت با جانمایی یک عدد میز مدیریت و درصورت امکان ابعاد بزرگتر در نظر گرفتن یک میز کنفرانس نیز میسر می باشد، حال می توان یک اتاق در کنار اتاق مدیریت در کانکس نیز به عنوان اتاق منشی و اتاق انتظار مراجعه کنندگان نیز در نظر گرفت.
چنانچه بخواهیم از نظر ابعاد کانکس مدیریت را بهینه استفاده نماییم بهتر است اتاق های فوق کنار یکدیگر بوده و در صورت نیاز به فضا
مکمل آهن کودکان
آهن برای بدن کودکان بسیار نیاز است .  معمولا برای کودکان از ۶ ماهگی به بعد به صورت قطره فروسولفات ۱۵ قطره تجویز می شود. البته نباید با قطره آهن چای یا شیر مصرف شود. همچنین از یک سالگی به بعد می توانند با آبمیوه های مختلف مانند اب پرتقال ، اب لیمو شیرین که اسیدی هستند مصرف کرد تا جذب بهتری شود.آهن نیز برای جلوگیری از کم‌خونی و آسیب‌در برابر عفونت‌ها، بهتر شدن اختلالات یادگیری و حافظه بخصوص در کودکانی که به کم‌خونی مبتلا هستن
خدایا؛تو تنها روزنه ی امیدی هستی که ؛ هیچگاه بسته نمی شود.تو تنها کسی هستی که ؛ با دهان بسته هم می توان صدایش کرد.تو تنها کسی هستی که ؛ با پای شکسته هم می توان سراغش رفت.تو تنها خریداری هستی که ؛ اجناس شکسته را بهتر برمی دارد.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی همه رفتند ، می ماند.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی هم پشت کردند ، آغوش می گشاید.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی همه تنهایت گذاشتند ، محرمت می شود.و تو تنها سلطانی هستی که ؛ دلش با بخشیدن آرام می گیرد ، نه با تن
معاشرت بر دانایی می افزاید ولی تنهایی مکتب نبوغ است.

جمله بالا نقل قولی است از یک مورخ انگلیسی به نام ادوارد گیبون که جمله ی پیچیده ای به نظر نمی رسد و سعی دارد یک مزیت کمتر شناخته شده تنهایی را بازگو کند. با اینکه جمله ساده به نظر می رسد ولی با یک بار خواندن ساده نمی توان آن را کامل درک کرد. برای اینکه بتوان جمله بهتر درک کرد آن را به دو گزاره کوچکتر تقسیم می کنم.
ادامه مطلب
مایکروسافت
امروز علاوه بر سرفیس گو ۳ و سرفیس بوک ۳، سرفیس هدفون ۲ را هم معرفی کرد.
این هدفون جدید حالا در رنگ مشکی مات عرضه می‌شود و مثل نسل اول خود، قیمت
۲۴۹ دلاری دارد. قابلیت نویز کنسلینگ هم همچنان در این هدفون وجود دارد و
میزان آن را هم می‌توان با پیچ چرخانی که روی گوش‌های این هدفون قرار
گرفته، تنظیم کرد.
ادامه مطلب
یه متنی میخوندم تو اینستاگرام بعد از فیلترینگ از شیلا خداداد که گفته بود الان میاید میگید چرا رفتی به روحانی رای دادی به جون دو تا بچه هام من به امید آینده بهتر به روحانی رای دادم
به جون دو تا بچه هاتون واقعا انسان باید خیلی نادون باشه که برای آینده بهتر به روحانی رای بده
من نمیدونم طرف چی پیش خودش فکر میکنه که برای آینده بهتر به همچین آدمی رای میده
خدا عقل رو ازش گرفته مگه؟
انواع شال نخی طرح دار، با رنگ های و نقش های بسیار زیبا در مراکز خرید ایران به چشم میخورند. پیشنهاد میکنم اگر تصمیم خرید شال نخی طرح دار را دارید، این مقاله را دنبال کنید:
این روز ها شال های نخی و ساده در میان تمامی گروهای سنی محبوبیت خاصی دارد. شال های نخی را به دلیل سادگی شان خیلی راحت تر می توان با انواع استایل ها و لباس ها ست کرد. اگر دارای صورتی گرد هستید، شال گزینه مناسب تری نسبت به روسری چهار گوش برای شماست. از دیگر ویژگی های مثبت شال های نخ
فرش تشریفاتی یا فرش قرمز را می توان در هر فضایی رو باز یا در داخل ساختمان استفاده کرد. مدل هایی که در فضای باز استفاده می شوند، عمدتا موکت تشریفاتی یا موکت فرش هستند که خاب نداشته و به ندرت خراب می شوند و قیمتشان هم کمتر است اما در فضای داخلی ساختمان ها معمولا از فرش تشریفاتی که رخ بهتر و زیباتری دارد استفاده می شود. قیمت فرش تشریفاتی هم بالا است و در فضاهای لوکس مانند هتل های شیک و بزرگ استفاده می شود.
فرش تشریفاتی برای تشریفات مجالس و هتل و تا
همانطور که می دانید امروزه مهمترین هدف شرکت ها از بهره گیری سایت های
اینترنتی، تجارت بهتر محصولشان است. به این ترتیب آنچه را که مد نظر داشته
راحت تر در بازار مناطق مختلف ارائه داده و فروش خود را افزایش می دهند. در
زمینه عرضه میوه های مختلف نیز می توان بهره گیری از سایت های اینترنتی را
به خوبی دید.
میوه هایی مانند کیوی که ارزش صادرات آن بالا بوده و زمینه های مطلوب آن فراهم است، از طریق سایت ها بهتر معرفی می شوند. وقتی تجارت اینترنتی کیوی را
خوش به حال آن هایی که برای خودشان بت هایی درست کرده اند و آن ها را بی نقص ترین موجودات جهان می دانند. کار آن ها خوش خیالی محض است اما گاهی به آن ها غبطه می خورم. هر چه باشد بهتر از این واقع بینی شدیدی است که من دارم. بهتر از حال و روز منی است که امید واهی به خودم نمی دهم و به بی رحمی زندگی خیره می شوم؛ که می دانم هیچ نجات دهنده ای وجود ندارد! و همه آدم ها می توانند به بدترین شکل ممکن، بی رحم باشند.
من قبلنا یه تحمل خیلی بالا داشتم برای هضم و جذب حرفای بقیه.

یعنی ممکن بود ساعتها با یکی صحبت کنم

که بفهمم چی میگه.

اون وسطا (قبلنا هم گفتم) که گاهی مخاطب من رو خرد هم میکرد، ولی من همچنان صبور ادامه میدادم.

الان کلا یه بار فرصت میدم، اگه ببینم کسشر میگه میگم اوکی تو بهتر میفهمی قربان شما سیکدیر.

یارو زنگ زده، میگه من از تو بهتر میفهمم! نیم ساعت بهش کلی لینک و کی وورد دادم، از روی تنبلی زنگ زده به من که اطلاعات بگیره، بهش لینک و اطلاعات داد
دبی یا ابوظبی؟ کدام را برای سفر تفریحی انتخاب کنیم؟
امارات را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان شمرد. از جمله دلایل محبوبیت این مسیر گردشگری می توان به قیمت مناسب، فاصله کم و نیز امکان دریافت ویزای آسان اشاره کرد. اما در پاسخ به این سوال که کدام یک بهتر است دبی یا ابوظبی؟ باید گفت که هر دو مسیر یعنی هم دبی و هم ابوظبی دارای جاذبه های گردشگری فراوانی هستند. هر دو از هتل های لوکسی برخوردارند و دارای بهترین مراکز خرید می ب
نظافت منزل: رازهای پشت پرده یک خانه تمیز و مرتب
شاید بپرسید، مردم چگونه خانه خود را تمیز نگه می دارند یا چطور می توان به سرعت خانه را تمیز کرد؟
خب، برای نظافت خانه، ابتدا همه وسایل مورد نیاز برای نظافت را آماده کنید. بهتر است از قبل یک لیست تهیه نمایید.
ادامه مطلب
دلم برای روزهای بهتر از الانم تنگ میشه گاهی وقتا ولی نه قراره اون روزها برگردن نه من اون آدم سابقماگه پتانسیل بهتر شدن هم داشته باشه ، جنسش متفاوت با گذشته ست دیگه
بیاید قبل از رفتنم یکم ناشناس با هم گپ بزنیم :) حتی واسه اون کامنتهای عجیب غریب هم دلم تنگ شده :))
پس بگو ...
(آیکون خراب سمت چپی واسه کامنته!!!)
کولر آبی را می توان به عنوان یک اختراع ایرانی به حساب آورد که تغییرات زیادی را تجربه نکرده است. کولرهای آبی با توان های مختلفی در بازار ایران عرضه می شود اعدادی که توان کولرهای آبی را اعلام می کنند به ما نشان می دهد که این کولر در زمانی معین قدرت مکش و دمش چه میزان هوایی را دارد. کولرهای آبی به دو شکل پوشالی و سلولزی وجود دارند که مدل سلولزی نمونه جدیدتر کولرهای آبی می باشند و در ادامه به بررسی و شناخت ویژگی های آن ها می پردازیم.
کولر آبی پوشالی
انقدر صورتمو کندم دارم دون دون میشم :/
هر وقت اعصابم خورده میوفتم به جون جوشا و جای زخمای قدیمی دِ بکن
بذار اصا یه اعترافی کنم
هیچوقت هیچوقت فکر نمیکردم یه روز دلم برای دوران کنکورم تنگ بشه
نه که اون موقع خیلی خوش خوشانم بوده باشه ها
اما به نظرم از وضع الانم بهتر بود
خونه ی گرم و نرم
غذای آماده
گوشه ی اتاقم تو تنهایی خودم حال میکردم
الان چی
در به در اون سگ دونی
تحمل یه عالمه عوضی و در عین حال تنهایی مطلق
غذای آشغال و بعضا بدون غذا (امسال فک ملت اف
بیش از یک هفته است از هیچ جا و هیچ کسی خبر ندارم. خودم خواستم. این طور دوستان سره از ناسره بهتر شناخته می شوند! تمام ارتباطاتمان وصل است به این فضای مجازی کوفتی. فضای مجازیِ پر از سوء تفاهم. پر از تصویرهای غلطی که -ناخواسته- از خودمان نشان می دهیم و از دیگران هم باور می کنیم. تصویرهایی که حتی اصلشان بهتر است.
حالا پس از مدتی برگشتم به اصل خویش. به وبلاگ نویسی.
فرش کرک بهتر است یا پشم؟پاسخ به این سوال ، به شما در خرید فرش کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. این روزها آن‌قدر فرش‌های متنوع در بازار موجود است که قبل از خرید بهتر است اطلاعات کافی درباره‌ فرش ها داشته باشید. فرش ها در ۲ نوع ماشینی و دستباف عرضه می‌شوند که خودشان نیز انواعی دارند. فرش‌های لطیف و براق ابریشمی ماشینی که از پلی‌استر هستند یا فرش‌های ماشینی آکریلیک که محکم‌تر و بادوام‌تر می‌باشند انواعی از فرش‌های ماشینی می
انتخاب کفپوش مناسب برای خانه نیاز به دقت بیشتری دارد. اگر بدون توجه و از روی شکل ظاهری موکت یا سرامیک را انتخاب کنید، ممکن است بعدها از انتخاب خود پشیمان شوید. قبل از پرداخت هزینه خرید و نصب کفپوش بهتر است اطلاعات بیشتری را از کفپوش مورد نظر به دست آورید. در این مطلب مقایسه موکت و سرامیک در نظر گرفته شده تا انتخاب بهتری داشته باشید. هم موکت و هم سرامیک دارای مزایا و معایبی هستند ولی تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید.
مقایسه موکت و سرامیک از نظر
برای درمان اختلالات جنسی چون زود انزالی اگر علت یافت شود، درمان بهتر اتفاق می افتد، اما علت دقیق زود انزالی به طور کلی مشخص نیست، محققان شرایط و علل مختلفی را برای آن ذکر کرده اند. اضطراب مهم‌ترین علتی است که می توان به آن اشاره کرد. طبق مطالعات عوامل دیگری نظیرِ نبود رضایت زناشویی، اختلالات روانی، اختلالات خلقی، مشکلات جسمانی، و خود ارضایی در بروز خود ارضایی نقش دارند.
ادامه مطلب
کمک فنرها از مهمترین اجزای سیستم تعلیق خودرو هستند. فنرهای موجود در کمک فنرها با فشرده شدن، ضربه و تکانه های ناشی از ناهمواری های سطح جاده را جذب کرده و مانع آسیب رسیدن به بدنه اصلی خودرو می شوند. بازویی درون کمک فنرها وجود دارد که نیروی زیاد ذخیره شده در فنر را آهسته آزاد کرده و از جهش ناگهانی خودرو جلوگیری می نماید.
از نشانه های وجود اشکال در سیستم تعلیق می توان به نزدیک شدن کف خودرو به موانع خیابان از قبیل سرعت گیرو دست اندازها، شنیده شدن ص
با توجه به سیستم های پیش ساخته یکی از بهترین و سریعترین راهکارها اسکان نیروها در کانکس می باشد که با توجه به سطوح مختلف منابع انسانی از لحاظ پست های سازمانی و شرایط کاری بهتر است کانکس ها با لیبیل های مختلف از یکدیگر جداسازی گردند.
که دراین مقاله می خواهیم اشاره ای و  شرح مختصری از کانکس مدیریتی به استحضار شما عزیزان برسانیم، تا بتوانید با انواع و کاربردهای ان جهت پروژه های مختلف آشنا شده و بتوانید جهت پروژه های خود یک کانکس مدیریتی با ابعا
سینا پارسیان بهتر که رفتی
دانلود آهنگ سینا پارسیان به نام بهتر که رفتی
دانلود آهنگ جدید هنرمند سینا پارسیان به نام بهتر که رفتی با متن دو کیفیت Mp3 320 و پخش آنلاین 128 در جاز موزیک
Download New Music … Sina Parsian • Behtar Ke Rafti … With Text And Direct Links In Jazmusic
متن آهنگ بهتر که رفتی از سینا پارسیان کامل
ترانه بهتر که رفتی با صدای سینا پارسیان به صورت آنلاین به زودی گوش دهید
DOWNLOAD MP3 128
DOWNLOAD MP3 320
همه چیز درمورد چاپ بنر لمپوست: تبلیغات را می‌توان نیاز اصلی هر کسب و کاری برای بقا و پیشرفت در میدان رقابت دانست. امروزه روش‌های تبلیغاتی بسیار گسترده‌ای وجود دارند که صاحبان کسب و کارهای مختلف بنا به نوع حرفه، محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهند، حیطه‌ی کاری و… روش مناسب تبلیغاتی که در معرفی برند، افزایش فروش یا ارائه‌ی خدمات بهتر موثر باشد را انتخاب می‌کنند. روش‌های تبلیغاتی متنوع هستند و در میان این روش‌ها می‌توان به چاپ بنر، چاپ بر
همه چیز درمورد چاپ بنر لمپوست: تبلیغات را می‌توان نیاز اصلی هر کسب و کاری برای بقا و پیشرفت در میدان رقابت دانست. امروزه روش‌های تبلیغاتی بسیار گسترده‌ای وجود دارند که صاحبان کسب و کارهای مختلف بنا به نوع حرفه، محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهند، حیطه‌ی کاری و… روش مناسب تبلیغاتی که در معرفی برند، افزایش فروش یا ارائه‌ی خدمات بهتر موثر باشد را انتخاب می‌کنند. روش‌های تبلیغاتی متنوع هستند و در میان این روش‌ها می‌توان به چاپ بنر، چاپ بر
دنیا جا‌‌‌‌‌‌ یی است که هربار کشف و حیرت تازه ای نصیب آدم میکند
کشف هایم بی کم و کاست محدود است ولی در تقلایم، درتقلای کشفی جدید، شاید خودم را دوباره کشف کنم و تجزیه کنم به ابعادی بهتر از این که هست، ابعادی خالی از کبر و غرور که درونش احساسات در غلیان است، ابعاد دیگرم شاید در اینجا که هستم نباشد جایی که باید با‌شم است، نمی‌دانم کجا اما هرجایی بهتر از هرجا، بهتر از راه رفتن در زمینی که مجبوری شخص دیگری باشی، جایی که شاید به اندازه نفس هایم
ایمپلنت روشی است که می توان در زمان فقدان دندان های طبیعی به عنوان روشی جایگزین از آن استفاده کرد. و به دلیل پشتیبانی قابل توجهی که بر روی دندان ها انجام می دهد. بدون اینکه در دهان جا به جا شود کمک می کند تا بتوان به  راحتی غذا خورد و حرف زد. در این مطلب به بررسی کاشت ایمپلنت در شرایط بهتر خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
سلام دوستان عزیز :
به زودی با مطالب جدید می آییم .
نظرات وپشنهاد های شما در بهتر شدن این وبلاک کمک زیادی می کند .
صفحه های جدید با آزمون آنلاین وآدرس جدید همراه خواهد بود .
که البته باید رمز ورود به آزمون داشته باشید  .
 برا ی هر چه بهتر شدن مطالب منتظر نظر شما هستم .
جیمل من abcasan88@gmail.com
یک معلم برای تسهیل در فرایند یاددهی و یادگیری، به آگاهی از عملکرد های ذهن نیاز دارد. " مهارت های شناختی را هنگامی می توان بهتر آموزش داد که بر اساس الگویی از فکر کردن باشند.
یکی از مهم ترین تکنیک هایی که باعث افزایش قدرت یادگیری می  شود، افزایش فعالیت ذهنی است. میزان واکنش ما نسبت به مطالب تحت تاثیر حالات روحی، علایق، انگیزه ها و فنون مورد استفاده در مطالعه تغییر می  کند.
ادامه مطلب
شعر اهل کاشانم سهراب سپهری

اهل کاشانم
روزگارم بد نیست‌.

تکه نانی دارم ، خرده هوشی‌، سر سوزن ذوقی‌.
مادری دارم ، بهتر از برگ درخت‌.
دوستانی ، بهتر از آب روان‌.
و خدایی که در این نزدیکی است‌:
لای این شب بوها، پای آن کاج بلند.
روی آگاهی آب‌، روی قانون گیاه‌.

من مسلمانم‌.
ادامه مطلب

شستشوی لباس روش های متنوعی دارد.
اما شستن هر لباس بر اساس جنس و مدل لباس انجام می شود.
با توجه به نوع زندگی امروزی، هرکسی که قصد شستن لباسی را دارد
می تواند به راحتی آن را با دست، ماشین لباسشویی بشویید و یا به خشکشویی آنلاین بسپارید
اما قبل از برسی کردن روش های شستشو، بهتر این است که ببینیم،
هر لباس مناسب چه نوع شستشویی است
اگر دقت کرده باشید، زمانی که لباسی را می‌خرید،
در داخل لباس برچسب های را مشاهده می‌کنید که به لباس دوخته شده اند
این بر
همه ما می‌دانیم که چگونه از نظر ذهنی می‌توان بر بدن و جسم تاثیر گذاشت. به همین دلیل وقتی در رابطه با به یک بیماری جدی مانند سرطان صحبت می‌کنیم فکر می‌کنیم تنها راه درمان از طریق دارو است. اما براساس مقاله جدیدی که در مجله Trends in Cancer منتشر شده است، نشان می‌دهد که توانمندسازی بیماران برای تغییر ذهنیت در مورد تشخیص سرطان می‌تواند به آنها در مراقبت بهتر و بهبود یا درمان بیماری کمک کند.
ادامه مطلب
آرشیو وبلاگ رو نگاه میکردم... این دفتر همیشه پذیرای من. گوشی که همیشه شنوا بوده برای نگرانی هام و دغدغه هام، چشمی که همراه خوشحالی هام ذوق کرده برام :)
چندین بار خواستم از بین ببرمش، از این که کسی به دنیای وبلگها سر نمیزنه، کسی حوصله ی خوندن آدمها رو نداره.  اما تک تک مخاطبای دیده و ندیده ام جلوی چشمم اومده ان و دلگرم شده ام. 
خودم رو میبینم لا به لای صفحاتش، دخترک ترم اولی که مدام درگیر چلنج بوده برای بهتر و بهتر شدن. جالبه! بعضی مطالب رو که میخو
جراحی بینی و بارداری:
به گفته ی پزشک جراحی پلاستیک انجام جراحی بینی دو ماه بعد از زایمان بلامانع است و یک ماه بعد از جراحی زیبایی هم می توان اقدام به بارداری کرد ولی بهتر است فاصله بیشتر بوده تا عوارضی که به دلیل ضعف بدنی ایجاد می شود بروز نکند.
 مشاوره یک جراح پلاستیک برای کسانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی دارند
ادامه مطلب
این روزا همه دارن از فشار اقتصادی مینالن 
اما من میگم فشار اقتصادی خیلی بهتر از راننده سرویس بدقول و بی نظمه
راننده سرویس بدقول و بی نظم خیلی بهتر از صاحبخونه ی خسیس و حساسه
صاحبخونه ی خسیس و حساس خیلی بهتر از یه همکار کنجکاو و رو اعصاب و خشک مقدسه
همکار کنجکاو و رو اعصاب و خشک مقدس هم خیلی بهتر از نگهبان فضول و بی ادب سر کوچه ست
اینا همه برای من فشار روحی هستن. چیزایی که مستقیم روی روان آدم تاثیر میذاره. فشار اقتصادی رو میشه تحمل و حتی مدیریت
نزدیک ۹ شب است. امروز هوا، همانند اکثر روزهای قبل، خیلی دلنشین بود. اواخر زمستان و اوایل بهار تهران، به مراتب از هوای دلنشینِ رشت، دلنشین‌تر است. امروز، استثنائاً، راضی بودم. و این برای من، بسیار ترسناک است. سال‌ها می‌گذرد از روزهایی که از خودم راضی بوده‌ام. نوشتن را تا حدودی از یاد برده‌ام. این را وقتی فهمیدم، که این آهنگ چارتار را شنیدم، و بعدش، از نوشتن لبریز بودم، از خاطره‌ی او، خاطره‌ی پاک او، لبریز بودم، اما انگار که سد بزرگی مانع ب
انواع میز ناهار خوری در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی و تولید شده است که با خرید انواع میز ناهار خوری می توان فضای خانه را از یکنواختی دور کرد
آشنایی کامل با انواع میز ناهار خوری
یکی از مواردی که در طراحی داخلی کمتر به آن توجه می شود، انتخاب انواع میز است. در حالی که میز تاثیر بسزایی بر زیبایی بصری آشپزخانه و فضای نشیمن دارد. با گسترش تکنولوژی و صنعت مد، انواع میز ناهار خوری در رنگ ها و طرح های مختلف تولید شده است که کار را برای خرید انواع میز نا
ماندگارترین هدیه ای که می توان به کسی داد چیست؟
آیا تا به حال سعی کرده اید که یک هدیه مناسب برای کسی که برای شما بسیار مهم است خریداری کنید؟ قطا اگر پاسخ شما مثبت باشد زمان زیادی را هم برای انتخاب و خرید یک هدیه خوب گذاشته اید. زمان هایی هست که قیمت هدیه برای شما اهمیتی ندارد و تنها هدف شما این است که هدیه تان توجه طرف مقابلتان را جلب نموده و او را خوشحال کند. البته اگر قیمتش هم مناسب باشد که بسیار بهتر خواهد شد.
برای خانم ها هدایای زیادی می توان
- چرا از این نانوایی سنگکی خرید می کنید ؟
- چون نان هایش بهتر از آن یکی هستند.
- چرا بهتر هستند ؟
- چون طعم بهتری دارند.
- چرا طعم بهتری دارند ؟
- چون نانوا کنجد روی نان را با دقت می ریزد در حالی که جای دیگر کنجد را یک گوشه نان می ریزد و همه جا به صورت یکنواخت کنجدی نمی شود.
- بسیار عالی ! این همون ارزشی هست که می شه باهاش محصولی تولید کرد و رضایت فروخت !

آشنایی با انواع ماسک مو
انواع ماسک مو که هم اکنون در بین افراد کاربرد زیادی دارد برای بهتر شدن رشد و رفع شکنندگی و
حتی تقویت مو نیز استفاده می شود.
استفاده از ماسک ها برای انواع مو مختلف بوده و هر کدام بسته به نوع و مشکلی که در مو ایجاد
شده است مورد استفاده قرار می گیرد.
با رشد جمعیت و تغییر آب و هوا، دیگر نمی توان مو را مثل گذشته به حال خود رها کرد و برای داشتن موی
زیبا باید اقداماتی را انجام داد که یکی از این روش ها استفاده کردن از ماسک می باش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها